Strona Główna

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016. Pielgrzymka na Jasną Górę. Grupa Modlitwy Ojca Pio. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 8 IV 2018 r. . Utworzono sobota, 07, kwiecień 2018 1513. W poniedziałek 9 kwietnia z racji pielgrzymki kapłanów naszej Diecezji do św. Józefa Kancelaria parafialna będzie nieczynna. W tym dniu przeżywamy w liturgii uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dziś po Mszy św. jest możliwość ucałowania relikwii św. Faustyny. Strona 1 z 293.

OVERVIEW

The website parafiaopatowek.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have analyzed twenty pages inside the site parafiaopatowek.pl and found one website linking to parafiaopatowek.pl. There are one public network sites possessed by this website.

PARAFIAOPATOWEK.PL TRAFFIC

The website parafiaopatowek.pl has seen variant quantities of traffic all through the year.
Traffic for parafiaopatowek.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaopatowek.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaopatowek.pl

Gimnazjum w Opatówku im. Agatona i Stefana Gillerów w Opatówku

I Stefana Gillerów w Opatówku ul. Szkolna 7, 62-860 Opatówek. Agatona i Stefana Gillerów w Opatówku. Witaj na stronie Naszego gimnazjum. Zobacz jak robimy to na co dzień. Agatona i Stefana Gillerów w Opatówku. Dowiedz się więcej o Naszych patronach.

WHAT DOES PARAFIAOPATOWEK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaopatowek.pl Mobile Screenshot of parafiaopatowek.pl Tablet Screenshot of parafiaopatowek.pl

PARAFIAOPATOWEK.PL SERVER

I detected that a single root page on parafiaopatowek.pl took three thousand and forty-seven milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider parafiaopatowek.pl not secure.
95.211.187.139

We diagnosed that this website is using the nginx operating system.

Strona Główna

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website parafiaopatowek.pl has the following in the homepage, "OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 8 IV 2018 r." I viewed that the website also stated " Utworzono sobota, 07, kwiecień 2018 1513." They also said " W poniedziałek 9 kwietnia z racji pielgrzymki kapłanów naszej Diecezji do św. Józefa Kancelaria parafialna będzie nieczynna. W tym dniu przeżywamy w liturgii uroczystość Zwiastowania Pańskiego. jest możliwość ucałowania relikwii św."

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Parafia Rzymskokatolicka pw. Przemienienia Pańskiego Opławiec w Bydgoszczy

Kościół, kaplice i cmentarze. Fotorelacje ze świąt i uroczystości. Wydarzenia Wielkiego Tygodnia w naszej parafii. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św.

Parafia Orawka - Wydarzenia

Unikatowe zasłony wielkopostne w Orawce. Kościół w Orawce wyróżnia się posiadaniem 4.

Parafia Osieczany Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Kancelaria jest nieczynna w święta oraz w pierwsze piątki. D Z I E Ń GODZINA I N T E N C J APONIEDZIAŁEK 9 kwie.

Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Osiecznicy

Pogrzeby - odeszli od nas. Intencje modlitewne na 2018 rok. Msza święta - 19 maja 2017 r. Jasełka w szkole - 19. Pieśń o Bernardettcie - film. Oskar i Pani Róża - film.

Parafia Osielec - Parafia Osielec

Uwierzyłeś, Tomaszu, bo Mnie ujrzałeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli. Uradowali się zatem uczniowie, ujrzawszy Pana.